• Tüm Kategoriler
  • Thomas Friends Percy"nin Posta Dağıtımı Oyun Seti

   Thomas Friends Percy"nin Posta Dağıtımı Oyun Seti
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Fisher-Price’tan TrackMaster Percy’nin Posta Dağıtımı Oyun Seti ile müthiş kargo maceralarında Percy’ye katılın! Bu set motorlu Percy tren, özel yük vagonu, dönüşebilen özel yük, iki etkinleştirme noktalı eksiksiz ray setinden oluşuyor. 6 numaralı yeşil tren Percy, acele bir teslimatı yetiştirmeye çalışırken size sonsuz bir heyecan yaşatır!

   • Dizi teşkil istasyonu, postane ve posta oluğu ile eksiksiz bir oyun seti.
   • Özel boşaltım aksiyonlu yük vagonu, dizi teşkil istasyonunda otomatik olarak yük boşaltır.
   • Yük, postane binasında değişir.
   • Motorlu Percy tren, yük boşaltımı yapan vagon ve yük parçaları oyun setine dahildir.
   • Oyun setine iki pist bağlantı parçası da dahildir. Böylece yeni TrackMaster pistinizi bir önceki TrackMaster modeline bağlayabilirsiniz.
   • Diğer Thomas ve Arkadaşları TrackMaster oyun setleri ile birleştirilebilen ve bağlanabilen motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster dünyası için mükemmel bir oyun seti.
   • Oyun seti, 2 adet AAA pille çalışır.

   Acil Yapılması Gereken Teslimatlar!Percy’nin en sevdiği iş, posta taşımak. Bu acil teslimat görevini üstlenerek büyük bir sorumluluk alıyor! Percy, dizi teşkil istasyonunda yükünü boşaltıp daha sonra yeni yükünü almaya yetişebilecek mi? Dönüşebilen özel yükü ve Percy’nin teslimatını otomatik olarak posta oluğuna bırakan özel yük vagonu bulunan Percy’nin Posta Dağıtımı Oyun Seti, Thomas ve Arkadaşları’nın eğlence ve heyecanını gerçeğe dönüştürüyor!

   Sınıflandır, Değiştir Ve Gönder!Percy, Sodor Ada’sının postanesine doğru hızla ilerliyor. Taşıdığı yükler düzenlenecek, değiştirilecek ve gönderilecek! Percy dizi teşkil istasyonuna vardığında, özel yük vagonu yükü posta oluğundan aşağı bırakacak. 6 numaralı yeşil tren Percy yükü geri almak için demiryolunun karşı tarafına doğru hızla ilerlemeye başlayacak ve yük postanede değişerek diğer tarafa çıkacak!

   Yeni Tasarımlı Trackmaster TrenlerTrackMaster motorlu trenler, Sodor Adası’nı daha önce hiç yaşamadığınız bir şekilde deneyimleyebilmeniz için yeniden tasarlandı! Geliştirilmiş hız ve performans özellikleriyle bu trenler, daha hızlı gidiyor ve daha yüksek yokuşları tırmanabiliyor. Artık Thomas ve Arkadaşları trenleri daha hızlı gidecek, daha yükseklere çıkarabilecek. Bu sayede çok daha büyük maceralar yaşayabileceksiniz! (Daha önceki TrackMaster tren modelleri tüm oyun setleriyle çalışmayabilir.)

   Bu Raylar, Macera Odaklı TasarlanmıştırTrackMaster rayları, orijinal Thomas ve Arkadaşları deneyimini daha güçlü bağlantı parçaları ve daha gerçekçi bir demiryolu görünümüyle yaşatmak için yeniden tasarlandı. Percy’nin Posta Dağıtımı Oyun Seti’nde aynı zamanda iki pist bağlantı parçası bulunur. Bu parçalar sayesinde yeni TrackMaster raylarını önceki modellere bağlayabilirsiniz. Daha büyük ve heyecan verici bir motorlu demiryolu yapın ve tamamen sizin eseriniz olan maceralar yaşayın!

   Sodor Adası Gerçek Oluyor!Her dönemeç sonrasında yeni bir macera yaşatan TrackMaster Percy’nin Posta Dağıtımı Oyun Seti, heyecan verici ve interaktif bir oyun deneyimi sağlıyor! Sodor Adası, bu yeni macera ile gerçek oluyor. Çocukları aksiyon, keşif ve eğlence dolu bir dünyaya yolculuğa çıkarıyor!

   Diğer Özellikler
   Stok KoduMAT/BHY57
   MarkaFisher-Price
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Mediag, Anne Bebek Urunleri konusunda bir rehber olarak en güvenilir, en akilli urunleri sunar, annelerin ihtiyaclarini karsilamak icin soru cevaplar ve aktif uzman destegi saglayan online alisveris sitesidir.
    

   İLETİŞİM

   • Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad.  
   •        Serenity Plus B No:61-63 İç Kapı No:39 
   •       Türkiye / İstanbul/ K.Çekmece
   • +90 (212) 471-50-88
   •  info@mediag.com.tr
   • www.mediag.com.tr

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.