• Tüm Kategoriler
  • HW Çılgın Laboratuvar Oyun Seti

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Hot Wheels Color Shifters Çılgın Laboratuvar’da renk değiştirme deneyleri kontrolden çıkıyor! Delirmiş bir bilim adamı, renk değiştirme şelalesinin altında bir Color Shifters arabayı hapsetti ve inanılması güç renk kombinasyonları denemeye başladı! Arabanın kaçmasına yardım edebilir misin? Sorunun cevabını aksiyon dolu bu sette bulacaksın! Harekete geç, arabanı piste sür ve tuzağa düşmüş arabayı kurtar. Ahh! Görünüşe bakılırsa çılgın bilim adamı seni de yakaladı! Bırakma düğmesine bas, arabanı aşağıdaki tanka düşür ve rengi ilk rengine geri dönsün. Çocuklar çılgın bilim adamının laboratuvarından kurtulmaya çalışırken bütün farklı renk kombinasyonlarını görecek ve bu macerayı çok sevecek. Bu paket içerisinde, üç farklı renk değişim alanı ve bir Color Shifters araba bulunur; böylece çocuklar kutuyu açtıkları anda oyuna başlayabilir. Diğer Hot Wheels pistlerine bağla ve yarış dünyanı genişlet! Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Tüm Hot Wheels araçlarıyla kullanılamaz.

   • Çılgın bilim adamının laboratuvarında hapsolan Color Shifters arabayı kurtar.
   • Aracı özgür bırakmak için arabanı pistte yarıştır.
   • Hapsolursa, bırakma düğmesine bas ve arabanı kurtar.
   • Color Shifters eğlencesi için üç farklı renk değişim alanı bulunur.
   • Kutuyu açar açmaz maceraya atılmak için bir Color Shifters araba hediye.

   Bu Çılgın Bir Macera!Delirmiş bir bilim adamı, renk değiştirme şelalesinin altında bir Hot Wheels Color Shifters arabayı hapsetti ve inanılması güç renk kombinasyonları denemeye başladı! Çocuklar, renk değişim deneylerinin kontrolden çıktığı Çılgın Laboratuvar’ın yarattığı heyecana bayılacak. Color Shifters arabaları kurtarmak çocukların elinde!

   Bu Laboratuvarda Eğlence, Çılgın Bir Aksiyonla Bir Arada!Erkek çocukları, tehlikeli numaralarla, macera ve heyecanla dolu aksiyon setlerine bayılıyor. Çocuklar, suyla oynanan, hızın önemli olduğu bu temalı sette çılgın bilim adamının laboratuvarından kaçmaya çalışıp arabalar üzerinde değişik renk kombinasyonları yaparken çok eğlenecek!

   Çılgın Macera Başlasın!Bir Color Shifters arabasını piste bırak ve şelalenin altında hapsolmuş arabayı kurtar! Zamanlamanı yanlış yaparsan, çılgın bilim adamı bu sefer senin arabanı hapseder. Bırakma düğmesine bas, araban tanka düşsün ve rengi asıl rengine dönsün.

   Arabanın Rengi, Gözlerinin Önünde Değişsin!Hot Wheels Color Shifters arabanı suya at veya daldır. Arabanın rengi gözlerinin önünde değişecek! Bu iki Hot Wheels arabasının bir araba içerisinde olması gibi bir şey! Arabanın rengini tekrar değiştirmek için arabayı tekrar sıcak veya soğuk suya daldır. Bazı araçlarda çok renkli değişim özelliği bile var! Farklı renk ve tasarımlardan istediğini seç. Hot Wheels’in özel koleksiyonlarında, araba fanatiklerinin hepsine göre farklı bir araba var.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduMAT/CCP76
   MarkaHot Wheels
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Mediag, Anne Bebek Urunleri konusunda bir rehber olarak en güvenilir, en akilli urunleri sunar, annelerin ihtiyaclarini karsilamak icin soru cevaplar ve aktif uzman destegi saglayan online alisveris sitesidir.
    

   İLETİŞİM

   • Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad.  
   •        Serenity Plus B No:61-63 İç Kapı No:39 
   •       Türkiye / İstanbul/ K.Çekmece
   • +90 (212) 471-50-88
   •  info@mediag.com.tr
   • www.mediag.com.tr

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.