• Tüm Kategoriler
  • Hız-Yalın Düşünce, Altı Sigma ve Kısıtlar Teorisini Birleştirerek Performansı İyileştirmek J.Cox-D.Jacob-S.Bergland Optimist Yayınları

   Yalın Düşünce, Altı Sigma ve Kısıtlar Teorisini Birleştirerek Performansı İyileştirmekDünyanın en çok okunan iş romanı Amaçın yaratıcılarından?Yalın Düşünce, Altı Sigma ve Kısıtlar Teorisi tam olarak ne anlama geliyor? Bu teoriler üretim ortamında sık sık yaşanan kaosa nasıl düzen getiriyorlar? Bu ilkelerin gücü somut olarak izlenebilir mi?Gerçek işletmelerden sağlanan sonuçlar ışığında yazılan HIZ, üç ana iyileştirme disiplinini yine bir roman aracılığıyla aktarıyor. Karmaşık üretim sorunlarını basit bir dille masaya yatıran bu roman sayesinde, imalatın temel ilkeleri ve birçok sanayi süreci hakkında yaşamsal öngörüler kazanacaksınız.HIZ, iş literatüründe artık bir klasik olan AMAÇI yazan ekip tarafından kaleme alındı. İşletme okullarının ders programlarına dahil ettiği AMAÇ, şirketlerin yönetim kurallarında, üniversitelerde ve fabrikalarda elden ele dolaşmaya devam ediyor ve yeni baskıları hızla tükeniyor. Dünyanın en çok okunan bu iş romanını yaratan ekip, elinizdeki bu kitapla şimdi daha kapsamlı sorulara yanıt veriyor.İmalat ortamını, iş ve yaşam dengesini, iş arkadaşları dayanışmasını ve iş teorilerini ele alan HIZ, edebi sürükleyiciliği kadar, bilim ve eğitimle ilgili bir kitap olarak da uzun yıllar başucu kitabı olmaya aday.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu010117347
   MarkaOptimist Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Mediag, Anne Bebek Urunleri konusunda bir rehber olarak en güvenilir, en akilli urunleri sunar, annelerin ihtiyaclarini karsilamak icin soru cevaplar ve aktif uzman destegi saglayan online alisveris sitesidir.
    

   İLETİŞİM

   • Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad.  
   •        Serenity Plus B No:61-63 İç Kapı No:39 
   •       Türkiye / İstanbul/ K.Çekmece
   • +90 (212) 471-50-88
   •  info@mediag.com.tr
   • www.mediag.com.tr

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.